Bramy rolowane, segmentowe i inne nowości

Aktualności oferty Roll-Adam

Firma Roll-Adam stara się, aby klienci mogli korzystać z nowości regularnie pojawiających się w jego ofercie. Nasi pracownicy w czasie produkcji czy to rolet zewnętrznych, czy też bram garażowych lub bram przemysłowych wykorzystują nie tylko rozległą wiedzę, ale także doświadczenie, które procentuje z każdym kolejnym zleceniem. Jesteśmy przekonani, że dzięki wnikliwej obserwacji rynkowych nowości, a także kompletnemu wykorzystaniu posiadanych maszyn, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne cenowo usługi.

Zastosowanie tego rozwiązania pozwoliło na bardzo poważne ograniczenie utraty ciepła, a co za tym idzie na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania hali. Poza tym zastosowanie takiego rodzaju bram przemysłowych umożliwia bezproblemowe użycie suwnicy również poza halą. Obsługa całości znajduje się wewnątrz hali i odbywa się za pomocą trzech przycisków.

Bramy przesuwne są uszczelniane za pomocą uszczelek szczotkowych i ocieplone 8-centymetrową warstwą styropianu. Bramy rolowane wykorzystują stalowe profile ocieplone K8D firmy Kollias mogące posłużyć do wykonania bram o maksymalnej szerokości 9 m.

Do podnoszenia prowadnic bram rolowanych wykorzystano siłowniki elektromechaniczne firmy Nice. Natomiast bramy przesuwne napędzane są siłownikami firmy Tousek.

Nasza firma zajęła się całością tego nowatorskiego przedsięwzięcia. Opracowaliśmy dokładny plan zestawów bram wielopoziomowych oraz go wykonaliśmy. Prawdopodobnie jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w naszym kraju, z czego jesteśmy bardzo dumni.

bramahala

 

 

 

 

 

 
znacznikMaly

ul. Jodłowa 23
43-100 Tychy

sluchawaka
drukarka
32 326 52 82