Bramy rolowane, segmentowe i inne nowości

Aktualności oferty Roll-Adam

Firma Roll-Adam stara się, aby klienci mogli korzystać z nowości regularnie pojawiających się w jego ofercie. Nasi pracownicy w czasie produkcji czy to rolet zewnętrznych, czy też bram garażowych lub bram przemysłowych wykorzystują nie tylko rozległą wiedzę, ale także doświadczenie, które procentuje z każdym kolejnym zleceniem. Jesteśmy przekonani, że dzięki wnikliwej obserwacji rynkowych nowości, a także kompletnemu wykorzystaniu posiadanych maszyn, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne cenowo usługi.

Oszczędność energii i obniżenie kosztów ogrzewania budynków to ważne cele w obecnych czasach. Jednym ze sposobów na ich realizację są bramy rolowane szybkobieżne foliowe, które oferujemy w naszej firmie.

Bramy rolowane szybkobieżne


W obliczu rosnących kosztów energii i potrzeby ograniczenia wydatków na ogrzewanie, nasza firma proponuje nowoczesne rozwiązanie: bramy rolowane szybkobieżne foliowe. Stanowią one efektywny sposób na poprawę izolacji termicznej budynków, przyczyniając się do osiągnięcia kluczowych celów w dzisiejszych czasach. Dodatkowo jedną z głównych zalet bramy szybkobieżnej jest jej zdolność do błyskawicznego działania.

W naszej ofercie znajdziecie państwo zarówno bramy w wykonaniu standardowym z wzmocnieniami aluminiowymi a także bramy szybkie wykonane w technologii ZIP oraz technologii samo naprawialnej. Konstrukcja ta pozwala na maksymalne obniżenie strat związanych z kolizją z wózkami widłowymi oraz innymi pojazdami które mogą uszkodzić bramę. Oferujemy również bramy ze stali nierdzewnej które pomagają w zwiększeniu sterylności zamkniętych pomieszczeń. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne dla zakładów działających w takich branżach jak spożywcza i farmaceutyczna, gdzie zachowanie czystości jest priorytetem.

Bramy standardowo zabezpieczone są za pomocą fotokomórek. Sterowanie może być w pełni automatyczne na przykład za pomocą radaru lub pętli indukcyjnej. Inną możliwością jest zastosowanie pilotów radiowych lub wyłączników pociągowych. Bramy szybkobieżne można również wyposażyć w system zamykania po wyznaczonym czasie. Osprzęt bram szybkobieżnych może być wykonany ze stali malowanej proszkowo, aluminium lub ze stali nierdzewnej. Naszym partnerem w tym zakresie jest firma Doorgate z Portugalii. Bramy tej marki charakteryzują się niezawodnością estetyką wykonania oraz konkurencyjnymi cenami. Płaszcz bramy szybkiej wykonany jest z wytrzymałej folii a do napędu bram szybkobieżnych stosowane są wysokoobrotowe silniki z zmienną prędkością działania. Pozwalającą na płynną pracę bramy oraz osiąganie dużych prędkości - do dwóch metrów na sekundę.

 

Brama szybkobieżna 1Brama szybkobieżna 2Brama szybkobieżna 4

 

 

Rodzaje bram szybkobieżnych:

 

 

 • Bramy z wzmocnieniami stalowymi

 

Brama szybkobieżna z wzmocnieniami stalowymi

 

 

 

 • Bramy z wzmocnieniami aluminiowymi

 

Brama szybkobieżna Doorgate z wzmocnieniami aluminiowymi

 

 

 

 • Bramy z prowadnicami ZIP

 

Brama szybkobieżna Doorgate z prowadnicami ZIP

 

 

 

 • Bramy z prowadnicami ZIP i funkcją samo naprawiania

 

Brama szybkobieżna Doorgate z prowadnicami ZIP samonaprawialna

 

 

 

 • Bramy ze stali nierdzewnej dedykowane dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego

 

Brama szybkobieżna Doorgate ze stali nierdzewnej

 

 

 

 • Bramy szybkobieżne pakietowe do otworów wielkogabarytowych

 

Brama szybkobieżna pakietowa Doorgate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sterowanie:

 • wyłącznik pociągowy,

 • pilot,

 • pętla indukcyjna,

 • radar,

 • fotokomórka.

 

Wyposażenie dodatkowe:

 • okna doświetlające.

 

 

 

 

 

 

 
znacznikMaly

ul. Jodłowa 23
43-100 Tychy

sluchawaka
drukarka
32 326 52 82