Bramy rolowane, segmentowe i inne nowości

Aktualności oferty Roll-Adam

Firma Roll-Adam stara się, aby klienci mogli korzystać z nowości regularnie pojawiających się w jego ofercie. Nasi pracownicy w czasie produkcji czy to rolet zewnętrznych, czy też bram garażowych lub bram przemysłowych wykorzystują nie tylko rozległą wiedzę, ale także doświadczenie, które procentuje z każdym kolejnym zleceniem. Jesteśmy przekonani, że dzięki wnikliwej obserwacji rynkowych nowości, a także kompletnemu wykorzystaniu posiadanych maszyn, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne cenowo usługi.

W roku ubiegłym firma Nasza wykonała kilka realizacji w zakresie nietypowych bram wielkogabarytowych z przeznaczeniem do suwnic w halach fabrycznych.
były to zespoły bram składający się z bramy przesuwnej z dołu o wymiarach 5m x 6 m oraz zainstalowanej ponad nią wielo segmentowej bramy rolowanej o wymiarach 15 m x 2,5 m. Brama rolowana wyposażona jest w automatycznie podnoszone prowadnice unoszące się po zrolowaniu się pancerza.

rolety zewnętrzne

Jeszcze niedawno rolety zewnętrzne były montowane głównie w budynkach przemysłowych jako dodatkowy element zabezpieczający przed włamaniem. Obecnie w związku z ich estetycznym wyglądem są coraz częściej spotykane również w oknach domów i mieszkań. Dzięki temu, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele rodzajów rolet, w tym podtynkowe i naokienne, można je montować zarówno w budynkach nowych, jak i już istniejących.

Wybór bramy garażowej

Znalezienie odpowiedniej dla nas i funkcjonalnej bramy garażowej jest bardzo ważne, ponieważ powinna ona być trwała, niezawodna i łatwa w obsłudze. Istotne, by chroniła nasze auto przed kradzieżą, a jeśli garaż został połączony z domem, musi również zapewniać ochronę domowników przed włamaniami. Wybór bramy zależy również od tego, jak wiele wolnego miejsca znajduje się przed garażem oraz w jego wnętrzu, aby wszelkie mechanizmy napędowe mogły się zmieścić i brama otworzyć bez trudności. Dlatego warto dobrze rozejrzeć się w dostępnych na rynku modelach i zdecydować się na taki, który będzie spełniał wszystkie nasze wymagania.

brama

W drugiej połowie 2017 roku zrealizowaliśmy dla firmy Dombud specjalne zestawy bram wielopoziomowych do hali z suwnicami. Zestawy te składają się z wielkogabarytowych samonośnych bram przesuwnych o wymiarach 5,5 na 7,5 m oraz zainstalowanych nad nimi automatycznych bram rolowanych z podnoszonymi prowadnicami środkowymi. Łączna szerokość zestawu bram rolowanych dochodzi do 17,5, a wysokość to 2,5 m.

bramy segmentowe

Nasza firma, w oparciu o najnowsze technologie uznanych producentów, rozpoczęła produkcję bram rolowanych szybkobieżnych.
Bramy te wyposażone są w napędy niemieckiej firmy MFZ.

 

 

 

 

 

 
znacznikMaly

ul. Jodłowa 23
43-100 Tychy

sluchawaka
drukarka
32 326 52 82