Bramy rolowane, segmentowe i inne nowości

Aktualności oferty Roll-Adam

Firma Roll-Adam stara się, aby klienci mogli korzystać z nowości regularnie pojawiających się w jego ofercie. Nasi pracownicy w czasie produkcji czy to rolet zewnętrznych, czy też bram garażowych lub bram przemysłowych wykorzystują nie tylko rozległą wiedzę, ale także doświadczenie, które procentuje z każdym kolejnym zleceniem. Jesteśmy przekonani, że dzięki wnikliwej obserwacji rynkowych nowości, a także kompletnemu wykorzystaniu posiadanych maszyn, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne cenowo usługi.

brama

W drugiej połowie 2017 roku zrealizowaliśmy dla firmy Dombud specjalne zestawy bram wielopoziomowych do hali z suwnicami. Zestawy te składają się z wielkogabarytowych samonośnych bram przesuwnych o wymiarach 5,5 na 7,5 m oraz zainstalowanych nad nimi automatycznych bram rolowanych z podnoszonymi prowadnicami środkowymi. Łączna szerokość zestawu bram rolowanych dochodzi do 17,5, a wysokość to 2,5 m.

bramy segmentowe

Nasza firma, w oparciu o najnowsze technologie uznanych producentów, rozpoczęła produkcję bram rolowanych szybkobieżnych.
Bramy te wyposażone są w napędy niemieckiej firmy MFZ.

 

brama przemysłowa segmentowa

Od dnia 1 marca rozpoczynamy sprzedaż paneli do bram segmentowych włoskiej firmy METECNO.

 

rolety zewnętrzne

We współpracy z niemiecką firmą MULTIS  rozpoczęliśmy oferowanie systemu rolet zewnętrznych pozwalającego na zamknięcie otworu pod dowolnym kątem oraz w dowolnym kierunku w przestrzeni.

 

 

 

 

 

 
znacznikMaly

ul. Jodłowa 23
43-100 Tychy

sluchawaka
drukarka
32 326 52 82