Dystrybucja bram garażowych i montaż rolet – galeria


 

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż bram garażowych, rolet zewnętrznych oraz innych technik osłonowych. Wszystkie dostępne produkty wykonane zostały przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zagwarantować, że odznaczają się nie tylko najwyższą jakością, ale i funkcjonalnością.

Decydując się na zakup naszych krat rolowanych i innych produktów mogą mieć Państwo pewność, że będą Wam one dobrze służyły przez wiele długich lat. Dodatkowo, chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów i zmieniającym się trendom rynku, dbamy o to, aby wszystkie nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne.

Poniżej znajdą Państwo galerię zdjęć, która obrazuje nasze przykładowe produkty. Zachęcamy do zapoznania się z umieszczonymi materiałami!

 

Rolety

 

 

Bramy garażowe segmentowe

 

Bramy garażowe rolowaneBramy przemysłowe rolowane

 

 

Bramy przemysłowe segmentowe

 

Kraty rolowane

 

Bramy przemysłowe szybkobieżne

 

Żaluzje

 

brama przemysłowa segmentowa

Bramy segmentowe

Od dnia 1 marca rozpoczynamy sprzedaż paneli do bram segmentowych włoskiej firmy METECNO.   Sprawdź >
rolety zewnętrzne

System rolet zewnętrznych

We współpracy z niemiecką firmą MULTIS  rozpoczęliśmy oferowanie systemu rolet zewnętrznych pozwalającego na zamknięcie otworu pod dowolnym kątem oraz w dowolnym kierunku w przestrzeni.   Sprawdź >
bramy segmentowe

Bramy rolowane szybkobieżne

Nasza firma, w oparciu o najnowsze technologie uznanych producentów, rozpoczęła produkcję bram rolowanych szybkobieżnych. Bramy te wyposażone są w napędy niemieckiej firmy MFZ.   Sprawdź >

 

 

 

 

 
znacznikMaly

ul. Jodłowa 23
43-100 Tychy

sluchawaka
drukarka
32 326 52 82