Montaż rolet i naprawa bram garażowych na Śląsku i Małopolsce


Poznaj Roll-Adam

Na polskim rynku usługowym działamy nieprzerwanie od 1991 roku. Jesteśmy nie tylko producentem, ale również dystrybutorem nowoczesnych technik osłonowych. Klienci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług, mogą liczyć na profesjonalne podejście oraz pomoc w doborze najlepszych produktów, które spełniać będą ich indywidualne preferencje i oczekiwania. Poza produkcją bramy garażowe, rolety zewnętrzne i innych materiałów, zajmujemy się również ich sprzedażą. Uzupełnieniem naszej oferty są kompleksowe usługi serwisowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania wszystkich klientów - nawet tych najbardziej wymagających.

Najlepsze bramy w konkurencyjnych cenach!

Do skorzystania z naszej oferty nowoczesnych technik osłonowych zachęcamy nie tylko klientów indywidualnych, ale również właścicieli firm oraz przedsiębiorstw. W stałej sprzedaży posiadamy szeroki wybór bram przemysłowych oraz napędów i sterowań dedykowanych tym produktom.

Jesteśmy przekonani, że zarówno nasze kraty rolowane, bramy szybkobieżne, rolety zewnętrzne, jak i inne artykuły, spełnią wszystkie Państwa oczekiwania i będą służyły bezawaryjnie przez wiele lat. Przez lata działalności udało nam się nawiązać współpracę z wieloma znanymi i szanowanymi w branży firmami, do których zaliczyć należy między innymi:

  • Heroal, Building Plastics, Alukon - systemy rolet i bram rolowanych,
  • Kollias - bramy wielkogabarytowe,
  • MFZ– Antriebe, Elero, Nice, Mobilus – systemy napędowe i sterowania.

Dzięki profesjonalnemu podejściu zaskarbiliśmy sobie sympatię wielu klientów - zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Zakres naszych usług obejmuje między innymi Tychy, Katowice oraz szereg innych miast zlokalizowanych na Śląsku i w Małopolsce. W celu uzyskania szczegółowych informacji ofertowych zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Państwu w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

 

 banner

 

 

brama przemysłowa segmentowa

Bramy segmentowe

Od dnia 1 marca rozpoczynamy sprzedaż paneli do bram segmentowych włoskiej firmy METECNO.   Sprawdź >
rolety zewnętrzne

System rolet zewnętrznych

We współpracy z niemiecką firmą MULTIS  rozpoczęliśmy oferowanie systemu rolet zewnętrznych pozwalającego na zamknięcie otworu pod dowolnym kątem oraz w dowolnym kierunku w przestrzeni.   Sprawdź >
bramy segmentowe

Bramy rolowane szybkobieżne

Nasza firma, w oparciu o najnowsze technologie uznanych producentów, rozpoczęła produkcję bram rolowanych szybkobieżnych. Bramy te wyposażone są w napędy niemieckiej firmy MFZ.   Sprawdź >

 

 

 

 

 
znacznikMaly

ul. Jodłowa 23
43-100 Tychy

sluchawaka
drukarka
32 326 52 82