Montaż rolet i naprawa bram garażowych na Śląsku i Małopolsce – ponad 25-letnia tradycja!


Poznaj Roll-Adam

Nasza firma pojawiła się na rynku w 1991 roku. Od tego czasu prężnie działamy na rynku jako producent, a także dystrybutor i doradca w zakresie technik osłonowych. Klienci, którzy zgłaszają się do Roll-Adam, mogą liczyć na profesjonalne podejście naszych pracowników. Nie tylko wytworzymy i sprzedamy Państwu nasze bramy garażowe, rolety zewnętrzne czy inne materiały, ale także w razie potrzeby zajmiemy się ich naprawą. Po latach zbierania doświadczenia, bez względu na to czy zlecicie nam Państwo naprawę rolet zewnętrznych czy serwis bram, nie sprawią nam one żadnego problemu.

Technologia poparta praktycznym podejściem

Techniki osłonowe produkujemy nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm i przedsiębiorstw. W tym zakresie dysponujemy pełnym asortymentem bram przemysłowych, a także typoszeregiem napędów i sterowań dedykowanych do tych produktów. Gwarantujemy, że zarówno kraty rolowane, bramy szybkobieżne czy też rolety zewnętrzne powstają nie tylko w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, ale także zdobycze najnowszej technologii. Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży np.

  • Heroal, Building Plastics, Alukon - systemy rolet i bram rolowanych,
  • Kollias - bramy wielkogabarytowe,
  • MFZ– Antriebe, Elero, Nice, Mobilus – systemy napędowe i sterowania.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do wykonywanych zadań, do tej pory zaskarbiliśmy sobie sympatię wielu klientów indywidualnych i przedstawicieli firm z Tych, Katowic i innych miast na Śląsku i w Małopolsce. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowej oferty Roll-Adam – w razie potrzeby jesteśmy w stanie dopasować konkretne produkty do indywidualnych preferencji zleceniodawców.

 

 banner

 

 

brama przemysłowa segmentowa

Bramy segmentowe

Od dnia 1 marca rozpoczynamy sprzedaż paneli do bram segmentowych włoskiej firmy METECNO.   Sprawdź >
rolety zewnętrzne

System rolet zewnętrznych

We współpracy z niemiecką firmą MULTIS  rozpoczęliśmy oferowanie systemu rolet zewnętrznych pozwalającego na zamknięcie otworu pod dowolnym kątem oraz w dowolnym kierunku w przestrzeni.   Sprawdź >
bramy segmentowe

Bramy rolowane szybkobieżne

Nasza firma, w oparciu o najnowsze technologie uznanych producentów, rozpoczęła produkcję bram rolowanych szybkobieżnych. Bramy te wyposażone są w napędy niemieckiej firmy MFZ.   Sprawdź >

 

 

 

 

 
znacznikMaly

ul. Jodłowa 23
43-100 Tychy

sluchawaka
drukarka
32 326 52 82