Bramy rolowane, segmentowe i inne nowości

Aktualności oferty Roll-Adam

Firma Roll-Adam stara się, aby klienci mogli korzystać z nowości regularnie pojawiających się w jego ofercie. Nasi pracownicy w czasie produkcji czy to rolet zewnętrznych, czy też bram garażowych lub bram przemysłowych wykorzystują nie tylko rozległą wiedzę, ale także doświadczenie, które procentuje z każdym kolejnym zleceniem. Jesteśmy przekonani, że dzięki wnikliwej obserwacji rynkowych nowości, a także kompletnemu wykorzystaniu posiadanych maszyn, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne cenowo usługi.

Bramy hangarowe i wielkogabarytowe


W naszej ofercie znajdują się bramy hangarowe oraz wielkogabarytowe bramy przeznaczone do suwnic w halach fabrycznych. Są one projektowane specjalnie na zamówienie tak aby spełnić wszelkie możliwe wymagania klienta. Tego typu projekty są przeznaczone do zamykania otworów w halach o niestandardowych wymiarach i kształtach. Bramy tego typu pozwalają na zabezpieczenie znajdującego się wewnątrz sprzętu oraz znaczne ograniczenie utraty ciepła, a co za tym idzie na zmniejszenie kosztów ogrzewania hali.

Jako że jesteśmy jednymi z pionierów tego typu rozwiązań w Polsce więc posiadamy niezrównane doświadczenie w podobnych realizacjach.

Brama wielkogabarytowa do suwnicy

To zastosowanie umożliwia bezproblemowe użycie suwnicy również poza halą jak i ochronę sprzętu znajdującego się w środku. Brama wielkogabarytowa do suwnicy standardowo składa się z bramy przesuwnej oraz rolowanej co pozwala na szczelne zamknięcie otworu o nietypowym kształcie.

Brama hangarowa

Brama hangarowa to rodzaj bramy przesuwnej zaprojektowanej do zabezpieczania bardzo dużych otworów, takich jak te znajdujące się w halach przemysłowych czy hangarach lotniczych. Są one niezbędne do ochrony wnętrza przed czynnikami zewnętrznymi i umożliwiają łatwy dostęp do wnętrza hangaru. Do realizacji tego typu wykonanych przez naszą firmę należy m.in. brama do hangaru dla portu lotniczego Katowice-Pyrzowice.

 

Brama do suwnicy 1

Brama do suwnicy 2

bramy wielkogabarytowebramy wielkogabarytowe

 

 

 

 

 

 

 

 
znacznikMaly

ul. Jodłowa 23
43-100 Tychy

sluchawaka
drukarka
32 326 52 82